MOZ Pracowników Telekomunikacji Komisja Oddziałowa w Gdańsku
Solidarność poparła Jarosława Kaczyńskiego PDF
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 kwietnia 2010 14:50

Obradująca dzisiaj w Gdańsku Komisja Krajowa Solidarności poparła kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. - "To opowiedzenie się za ideą solidarnego państwa" - przekonywał Janusz Śniadek. Krzysztof Dośla, przewodniczący gdańskiej "S" dodał - "To najlepszy ze wszystkich zgłoszonych kandydatów. Daje gwarancje rzetelnego sprawowania urzędu. Jego przekonania są bliskie celom związku."

 
Zapraszamy do udziału w projekcie PDF
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 maja 2010 18:36

Komisja Oddziałowa PT w Gdańsku zaprasza pracowników Telekomunikacji Polskiej do udziału w Projekcie Unijnym "Nowe Kwalifikacje receptą na kryzys". Projekt wwspółfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany jest przez Region Gdański NSZZ Solidarność oraz firmę Combidata. Projekt oferuje m.in szkolenia: kurs języka angielskiego, obsługa komputera, obsługa maszyn i urządzeń, rozwój osobisty i inne. Szczegóły na karcie projektu

 
KOMUNIKAT MOZ / 01062010 PDF
Wpisany przez w.korytowski   
wtorek, 01 czerwca 2010 12:34

Informujemy, że Komisja Międzyzakładowa Pracowników Telekomunikacji NSZZ „Solidarność” wystosowała w dniu 31 maja br. pismo do Prezesa Zarządu TP SA z żądaniami dot.
- zobowiązania się przez TP S.A. do zahamowania spadku realnego poziomu płac poprzez uwzględnienie w polityce płacowej TP S.A. zasad zawartych w Rozdziale VI § 39 pkt 4 PUZP "Wielkość środków na wynagrodzenia ustala się z uwzględnieniem: (…) inflacji i związanego z nią wzrostu kosztów utrzymania" w odniesieniu do wynagrodzenia zasadniczego każdego pracownika;

Więcej…
 
KOMUNIKAT SKPT PDF
Wpisany przez w.korytowski   
wtorek, 04 maja 2010 09:27

W dniu 27 kwietnia br. odbyło się spotkanie stron Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy – przedstawicieli pracodawcy Telekomunikacji Polskiej SA i organizacji związkowych. Pierwszą część spotkania zdominowała informacja wysłana do pracowników POP przez Dyrektora Jakuba Kłoczewiaka, na temat Programu Illinois  dotyczącego wydzielenia ze struktur TP SA Pionu Obsługi Posprzedażowej.

Więcej…
 
Emerytury do Trybunału Konstytucyjnego PDF
Wpisany przez w.korytowski   
piątek, 31 sierpnia 2012 11:22

Emerytury do Trybunału Konstytucyjnego
Podwyższenie wieku emerytalnego do 67 roku życia jest niezgodne z obowiązującą Konstytucją oraz przyjętymi
w Polsce standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy. Skargę do Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie przygotowała Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

KOMISJA KRAJOWA NSZZ

SKPT NSZZ SOLIDARNOŚĆ

TYGODNIK SOLIDARNOŚĆ

czasopismo
NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Karta GROSIK