MOZ Pracowników Telekomunikacji Komisja Oddziałowa w Gdańsku
Papież Franciszek do członków „Solidarności”: bądźcie wierni swoim wartościom! PDF
Wpisany przez w.korytowski   
sobota, 21 listopada 2015 09:25

– Od 35 lat wasz Związek angażuje się na rzecz świata pracy, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej, jak również na rzecz obrony podstawowych praw osoby i społeczeństw – powiedział 18 listopada papież Franciszek do przedstawicieli NSZZ „Solidarność”, którzy wzięli udział w tradycyjnej środowej audiencji generalnej w Watykanie.

– Bądźcie wierni temu zaangażowaniu, aby interesy polityczne albo ekonomiczne nie były ważniejsze od wartości, które stanowią istotę ludzkiej solidarności. Zawierzam was i wszystkich członków Związku opiece waszego patrona, błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki i z serca wam błogosławię – dodał papież Franciszek zwracając się po włosku do uczestników pielgrzymki „Solidarności”.

 
Rezygnacja Prezesa Kałłaura PDF
Wpisany przez w.korytowski   
wtorek, 03 listopada 2009 14:11

                                                             INFORMACJA

Powołując się na portal internetowy TELEPOLIS.PL :

Telekomunikacja Polska. poinformowała, że Jacek Kałłaur zrezygnował z pełnienia funkcji Członka Zarządu TP S.A. do spraw Zasobów Ludzkich. Jego mandat jako członka zarządu , wygaśnie z końcem dnia poprzedzającego posiedzenie ( najbliższe) Rady Nadzorczej TP S.A.. Termin wspomnianego posiedzenia Rady Nadzorczej nie jest jeszcze znany.

 
Pikieta "S" przed siedzibą TP PDF
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 24 czerwca 2010 18:20

W dniu 22 czerwca 2010 roku w godzinach 13.00-15.00 SKPT NSZZ „Solidarność” organizowała pikietę w Warszawie pod siedzibą  Telekomunikacji Polskiej. W pikiecie wzięło ponad 600 pracowników i członków NSZZ „Solidarność” z organizacji związkowych działających m.in. w Telekomunikacji Polskiej, PTK Centertel, TP EmiTel, Eltel Networks SA. Uczestniczyli również przedstawiciele  „Solidarność 80”, Forum Związków Zawodowych oraz OPZZ. W obronie swoich miejsc i warunków pracy przyjechali pracownicy, którzy przeżyli jeszcze nie tak dawno skutki powodzi.

Więcej…
 
KOMUNIKAT MOZ / 01062010 PDF
Wpisany przez w.korytowski   
wtorek, 01 czerwca 2010 12:34

Informujemy, że Komisja Międzyzakładowa Pracowników Telekomunikacji NSZZ „Solidarność” wystosowała w dniu 31 maja br. pismo do Prezesa Zarządu TP SA z żądaniami dot.
- zobowiązania się przez TP S.A. do zahamowania spadku realnego poziomu płac poprzez uwzględnienie w polityce płacowej TP S.A. zasad zawartych w Rozdziale VI § 39 pkt 4 PUZP "Wielkość środków na wynagrodzenia ustala się z uwzględnieniem: (…) inflacji i związanego z nią wzrostu kosztów utrzymania" w odniesieniu do wynagrodzenia zasadniczego każdego pracownika;

Więcej…
 
Szkolenia na miarę potrzeb PDF
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 czerwca 2010 08:43

Region Gdański NSZZ „Solidarność” rozpoczął przygotowania do nowego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest umożliwienie podnoszenia kwalifikacji pracowników, w tym członków związku zawodowego „Solidarność”. Aby planowane szkolenia odpowiadały oczekiwaniom członków naszego Związku, Dział Programów Europejskich Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” zwraca się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety preferencji szkoleniowych. Współpraca z Państwa strony umożliwi przygotowanie projektu zawierającego pakiet bezpłatnych szkoleń, zakończonych uznawanymi certyfikatami, które zwiększają szanse pracowników na rynku pracy, a jednocześnie spełniają Państwa potrzeby. Ankieta do wypełnienia.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 19

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

KOMISJA KRAJOWA NSZZ

SKPT NSZZ SOLIDARNOŚĆ

TYGODNIK SOLIDARNOŚĆ

czasopismo
NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Karta GROSIK