MOZ Pracowników Telekomunikacji Komisja Oddziałowa w Gdańsku
Manifestacja 14 Września PDF
Wpisany przez w.korytowski   
poniedziałek, 07 października 2013 09:31

W imieniu Komisji Oddziałowej NSZZ 'Solidarność" Pracowników Telekomunikacji w Gdańsku, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym członkom związku, pracownikom i sympatykom za uczestnictwo w Ogólnopolskiej Manifestacji , która odbyła się 14 Września w Warszawie. Tak liczny udział        - ponad 100 tysięcy- świadczy o tym , że ludność Naszego Kraju ma dosyć arogancji władzy wobec Polaków, pracowników, związkowców, dialogu społecznego.

 

 
Papież Franciszek do członków „Solidarności”: bądźcie wierni swoim wartościom! PDF
Wpisany przez w.korytowski   
sobota, 21 listopada 2015 09:25

– Od 35 lat wasz Związek angażuje się na rzecz świata pracy, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej, jak również na rzecz obrony podstawowych praw osoby i społeczeństw – powiedział 18 listopada papież Franciszek do przedstawicieli NSZZ „Solidarność”, którzy wzięli udział w tradycyjnej środowej audiencji generalnej w Watykanie.

– Bądźcie wierni temu zaangażowaniu, aby interesy polityczne albo ekonomiczne nie były ważniejsze od wartości, które stanowią istotę ludzkiej solidarności. Zawierzam was i wszystkich członków Związku opiece waszego patrona, błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki i z serca wam błogosławię – dodał papież Franciszek zwracając się po włosku do uczestników pielgrzymki „Solidarności”.

 
Szkolenia na miarę potrzeb PDF
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 czerwca 2010 08:43

Region Gdański NSZZ „Solidarność” rozpoczął przygotowania do nowego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest umożliwienie podnoszenia kwalifikacji pracowników, w tym członków związku zawodowego „Solidarność”. Aby planowane szkolenia odpowiadały oczekiwaniom członków naszego Związku, Dział Programów Europejskich Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” zwraca się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety preferencji szkoleniowych. Współpraca z Państwa strony umożliwi przygotowanie projektu zawierającego pakiet bezpłatnych szkoleń, zakończonych uznawanymi certyfikatami, które zwiększają szanse pracowników na rynku pracy, a jednocześnie spełniają Państwa potrzeby. Ankieta do wypełnienia.

 
TRAGEDIA W SMOLEŃSKU PDF
Wpisany przez w.korytowski   
sobota, 10 kwietnia 2010 17:17

W katastrofie rządowego samolotu zginął Prezydent Lech Kaczyński z małżonką.  

W symbolicznym miejscu i w symbolicznym czasie – w drodze na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. 

Razem z nim na pokładzie samolotu było kilkadziesiąt osób – wiele znaczących osób polskiego życia publicznego, obsługa samolotu, oficerowie Biura Ochrony Rządu. Trudno wyrazić słowami to, co czuje się w takiej chwili. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar.
To nasza wspólna strata, wspólna tragedia. 

W tym tragicznym dniu spotkajmy sie wszyscy na modlitwie. Msza Święta za dusze tragicznie zmarłych odbędzie się dzisiaj (10 kwietnia) w Katedrze Oliwskiej o godz. 21 oraz jutro (11 kwietnia) w Bazylice Mariackiej o godz. 12. 00

 
Pikieta "S" przed siedzibą TP PDF
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 24 czerwca 2010 18:20

W dniu 22 czerwca 2010 roku w godzinach 13.00-15.00 SKPT NSZZ „Solidarność” organizowała pikietę w Warszawie pod siedzibą  Telekomunikacji Polskiej. W pikiecie wzięło ponad 600 pracowników i członków NSZZ „Solidarność” z organizacji związkowych działających m.in. w Telekomunikacji Polskiej, PTK Centertel, TP EmiTel, Eltel Networks SA. Uczestniczyli również przedstawiciele  „Solidarność 80”, Forum Związków Zawodowych oraz OPZZ. W obronie swoich miejsc i warunków pracy przyjechali pracownicy, którzy przeżyli jeszcze nie tak dawno skutki powodzi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

KOMISJA KRAJOWA NSZZ

SKPT NSZZ SOLIDARNOŚĆ

TYGODNIK SOLIDARNOŚĆ

czasopismo
NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Karta GROSIK