MOZ Pracowników Telekomunikacji Komisja Oddziałowa w Gdańsku
TRAGEDIA W SMOLEŃSKU PDF
Wpisany przez w.korytowski   
sobota, 10 kwietnia 2010 17:17

W katastrofie rządowego samolotu zginął Prezydent Lech Kaczyński z małżonką.  

W symbolicznym miejscu i w symbolicznym czasie – w drodze na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. 

Razem z nim na pokładzie samolotu było kilkadziesiąt osób – wiele znaczących osób polskiego życia publicznego, obsługa samolotu, oficerowie Biura Ochrony Rządu. Trudno wyrazić słowami to, co czuje się w takiej chwili. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar.
To nasza wspólna strata, wspólna tragedia. 

W tym tragicznym dniu spotkajmy sie wszyscy na modlitwie. Msza Święta za dusze tragicznie zmarłych odbędzie się dzisiaj (10 kwietnia) w Katedrze Oliwskiej o godz. 21 oraz jutro (11 kwietnia) w Bazylice Mariackiej o godz. 12. 00

 
Mama może wszystko - szkolenie UM PDF
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 lipca 2010 11:28

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprasza a spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom jakie płyną z funduszy unijnych dla kobiet powracających na rynek pracy. W programie m.in. zostanie omówienie działań umożliwiających objęcie wsparciem kobiet powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym, przykładowe projekty dla kobiet współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 lipca w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej Gdańsk ul. Ołowianka 1 w godz. 09:00 – 15:00. Więcej szczegółów na stronach projektu.

 

 
UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACJNE PDF
Wpisany przez w.korytowski   
czwartek, 20 stycznia 2011 10:01

Witam,
1 maja br. w Watykanie odbędą się uroczystości beatyfikacyjne Ojca Świętego Jana Pawła II. W miarę możliwości, Komisja Krajowa pomoże w zorganizowaniu wyjazdów do Rzymu, aby umożliwić jak największej liczbie naszych członków wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Informujemy również, że dla wyjeżdżających przygotowane zostaną emblematy z logo NSZZ Solidarność, które zostaną dostarczone do zarządów regionów.

Więcej…
 
Wybory do Rady Pracowników PDF
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 lipca 2010 10:19

Od poniedziałku 12 lipca zaczynają się wybory do Rady Pracowników w TP. Komisja Oddziałowa w Gdańsku MOZ Pracowników Telekomunikacji rekomenduje kandydatów do objęcia stanowisk w Radzie.

Postaw na ludzi sprawdzonych w dotychczasowej działalności społecznej!

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych kandydatów.

Więcej…
 
KOMUNIKAT MOZ z 24 01 2011 PDF
Wpisany przez w.korytowski   
wtorek, 25 stycznia 2011 07:54

KOMUNIKAT

 

 

W dniu 20 stycznia br. zakończyły się negocjacje ws. zamiaru przeprowadzenia zwolnień grupowych w 2011r. OMPT NSZZ „Solidarność” podpisała Porozumienie, na podstawie którego od lutego do 30 czerwca br. z oferty odejść dobrowolnych może skorzystać 486 pracowników. Tym samym w lipcu kończy się trwający od 2009 r. w TP S.A. proces zwolnień grupowych.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

KOMISJA KRAJOWA NSZZ

SKPT NSZZ SOLIDARNOŚĆ

TYGODNIK SOLIDARNOŚĆ

czasopismo
NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Karta GROSIK